Elbląska Karta Dużej Rodziny

Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, że na terenie Gminy Miasto Elbląg wdrażany jest Program „Karta Dużej Rodziny”, zmierzający do poprawy warunków życiowych elbląskich rodzin.
W Programie uczestniczyć będą rodziny wielodzietne, w tym rodziny zastępcze, zamieszkałe na terenie Elbląga, składające się z rodziców (jednego rodzica), mających na utrzymaniu troje lub więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 25 roku życia (w przypadku kontynuowania nauki).
Informując o powyższym, zapraszam Państwa do współpracy, wierząc jednocześnie, że udział w Programie „Karta Dużej Rodziny” zwiększy grono Państwa klientów, wzmocni wizerunek firmy, poprawi jej rozpoznawalność wśród mieszkańców i wzbudzi ich zaufanie oraz zainteresowanie mediów. Dodatkowo współpraca z Urzędem Miejskim pogłębi zaufanie ze strony mieszkańców.
Aby zostać Partnerem Programu wystarczy złożyć swój akces (wypełnić deklarację) z propozycją oferowanych ulg całorocznych, a także okazjonalnych np. w okresie świąt, rozpoczęcia roku szkolnego i innych.
Realizacja systemu ulg i wydawanie kart uczestnikom Programu rozpocznie się 1 lutego 2014 r., niemniej już teraz przystępujemy do pozyskiwania Partnerów. Potwierdzeniem przystąpienia Państwa do Programu będzie porozumienie podpisane z Prezydentem Elbląga.
Zachęcam Państwa do udziału w Programie i określenia elementów współpracy poprzez zastosowanie ulg przy oferowanych zakupach i usługach.
Samorząd ze swojej strony zapewnia promocję firmy umieszczając informacje o udzielonych rabatach na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.
Szczegółowe informacje o Programie można uzyskać w Referacie Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego pod numerem telefonu: 55 239-30-23, 239-31-60 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prezydent Miasta Elbląg


DEKLARACJA PARTNERSTWA W PROGRAMIE „KARTA DUŻEJ RODZINY”