Zagraj w siatkarskim turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR

zawody

zawody - zawody


W niedzielę (7 sierpnia) miłośnicy siatkówki, po raz drugi w tym sezonie, spotkają się na boisku przy Tawernie Tortuga, by rywalizować w turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR. Aktualnie trwają zapisy chętnych do udziału w zawodach.

Siatkówka plażowa od lat cieszy się sporym zainteresowaniem wśród elblążan. Najlepszym tego przykładem są turnieje organizowane na specjalnie przygotowanym boisku przy Tawernie Tortuga na Bulwarze Zygmunta Augusta. W ubiegłym roku zawody, organizowane wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, cieszyły się dużą popularnością, dlatego też siatkarskiej rywalizacji nie mogło zabraknąć także podczas tegorocznych wakacji.

O puchar dyrektora MOSiR powalczy w niedziele  dwanaście ekip. Turniej rozegrany zostanie systemem brazylijskim, do dwóch przegranych spotkań. Gramy jeden set do 21 punktów. W zawodach mogą uczestniczyć dwuosobowe zespoły składające się z zawodników którzy ukończyli minimum 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów. Zmagania sportowe rozpoczną się o godz. 9:00 na boisku przy Tawernie Tortuga. Najlepszy team imprezy poznamy około godz. 17:00. Po ostatnim meczu nastąpi uroczyste zakończenie turnieju oraz wręczenie pucharów i medali.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do czwartku, 4 sierpnia, do godz. 23:59 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści maila należy podać nazwę zespołu, skład drużyny (imię i nazwisko zawodników) oraz numer kontaktowy do kapitana zespołu. Ilość zespołów jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Organizatorami turnieju są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Tawerna Tortuga.

Tekst i fot. MOSiR