II turniej piłkarski Soccer Cup już w środę

II turniej piłkarski Soccer Cup już w środę

II turniej piłkarski Soccer Cup już w środę - II turniej piłkarski Soccer Cup już w środę

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza młodych miłośników futbolu na II Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Soccer Cup. Zawody rozegrane zostaną w najbliższą środę, 21 sierpnia, na boisku mieszczącym się na torze Kalbar.

To już druga odsłona piłkarskich zmagań, jakie na wakacje przygotował elbląski MOSiR. Przypomnijmy, że pierwszy turniej piłki nożnej rozegrany został jeszcze w lipcu i wówczas najlepszą ekipą okazała się drużyna pod nazwą Emblong. Drugie miejsce przypadło zespołowi Coco Jambo, a na najniższym stopniu podium znalazła się drużyna Piekarczyk. Teraz czas na drugą odsłonę wakacyjnych zmagań piłkarskich.

W najbliższą środę, 21 sierpnia, miłośnicy piłki nożnej ponownie będą mogli stanąć do rywalizacji, a wszystko za sprawą II Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej Soccer Cup. Zawody odbędą się na boisku mieszczącym się na torze łyżwiarsko-wrotkarskim „Kalbar” przy ul.  Agrykola. Początek zmagań piłkarskich przewidziano na godz. 10.00.

W zawodach mogą wystartować dzieci ze szkół podstawowych. Zespół musi składać się z pięciu zawodników plus bramkarz oraz maksymalnie trzech zawodników rezerwowych. W zależności od ilości zgłoszonych ekip, turniej rozegrany zostanie systemem „każdy z każdym” bądź pucharowym. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali słodkie upominki. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą 15 minut przed rozpoczęciem rozgrywek.
Tekst i fot. MOSiR