Ruszyła XVIII edycja konkursu „Barwy Wolontariatu”

Konkurs skierowany jest do wolontariuszy, osób korzystających z ich pomocy, przedsiębiorstw, które realizują program wolontariatu pracowniczego, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych współpracujących z wolontariuszami i wspierających ruch wolontarystyczny w Polsce.

Wolontariat nigdy nie przemija i zawsze jest czas oraz potrzeba pomocy drugiemu człowiekowi, a także bycia aktywnym obywatelem w swoim środowisku lokalnym jak i na arenie międzynarodowej.

W trosce o dalszy rozwój wolontariatu w naszym kraju oraz chcąc uhonorować tych, którzy zdecydowali się włączyć w działalność wolontarystyczną, organizujemy kolejną edycję konkursu pt. BARWY WOLONTARIATU.

Jesteśmy pewni, że konkurs stworzy możliwość do zaprezentowania ciekawych sylwetek wolontariuszy, wyjątkowych akcji wolontarystycznych, podzielenia się swoimi refleksjami na temat tej formy działalności.

Termin nadsyłania zgłoszeń kandydatów upływa dnia 16 listopada 2018 r.

Decyduje data wpłynięcia zgłoszenia do Organizatorów konkursu.
 
Ubiegłoroczny konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród organizacji i instytucji korzystających z pomocy wolontariuszy, samych wolontariuszy. Kapituła konkursu wybrała laureatów, którzy zostali zaprezentowani w czasie uroczystej Gali z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Serdecznie zapraszamy wszystkich wolontariuszy, instytucje organizujące pracę wolontariuszy, osoby i placówki korzystające z ich pomocy do wzięcia udziału w konkursie.
 
Zgłoszenia nadsyłamy na adres: Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu
ul. Związku Jaszczurczego 17/26 , 82-300 Elbląg,
bądź na adres mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub osobiście do siedziby biura Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu.

FORMULARZ
REGULAMIN
 
Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są tutaj:  
http://centrumelblag.pl/strefa-wolontariatu/aktualnosci/988,ruszyla-xviii-edycja-konkursu-barwy-wolontariatu