Zwrot biletów EOK - aktualizacja

eok

eok - eok

Elbląska Orkiestra Kameralna informuje, że od 10 czerwca istnieje możliwość zwrotu biletów na koncerty EOK.

Punkt zwrotu biletów jest usytuowany na parterze Ratusza Staromiejskiego i jest otwarty codziennie w wyznaczonych godzinach, tj. w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 9-13, a we wtorki i czwartki w godzinach 14-18.

W tym czasie przyjmujemy zwroty biletów na koncerty: „Bajkowe podróże z Waltem Disneyem” (15 marca), „Niedziela solistów” (22 marca), „Wielkanoc koncertująca” (4 kwietnia) i „Pod muzycznym niebem Disneya” (6 kwietnia).

Ponadto, melomani posiadający bilety na koncert „Bajkowe podróże z Waltem Disneyem” (15 marca) mają możliwość udziału – na podstawie tych biletów – w jednym z naszych koncertów familijnych, które odbędą się:

1)    28 czerwca (niedziela), o godzinie 15, w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu
2)    28 czerwca (niedziela), o godzinie 18, w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu
3)    29 czerwca (poniedziałek), o godzinie 17, w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

Repertuar koncertów obejmuje piosenki z filmów Walta Disneya, a prócz EOK na scenie zaprezentują się wokaliści: Anastazja Simińska, Judyta Wenda, Kamil Zięba i Maciej Pawlak.

Osoby zamierzające uczestniczyć w jednym z koncertów familijnych powinny wcześniej zgłosić nam chęć udziału – mailowo, telefonicznie lub osobiście, w punkcie zwrotu biletów – podając termin koncertu oraz swoje imię i nazwisko. W związku z tym, bilety na koncert zaplanowany 15.03.2020 zachowują ważność, z tym że konieczne będzie ich okazanie przy wejściu na wspomniane koncerty familijne.

Priorytetem jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo melomanów, dlatego punkt funkcjonuje przy zachowaniu niezbędnych zabezpieczeń sanitarnych, zgodnie z wytycznymi Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie (513 095 840, 518 297 534) lub mailowo, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Elbląska Orkiestra Kameralna