COP w nowej lokalizacji

Zmienił się adres dotychczasowej siedziby Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu. Obecnie biuro mieści się przy ulicy Związku Jaszczurczego 17.

Centrum oferuje bezpłatne wsparcie przedstawicielom organizacji pozarządowych (członkom, wolontariuszom, pracownikom) oraz grup nieformalnych z terenu Elbląga. Udzielamy porad m.in. z zakresu zakładania stowarzyszeń, fundacji, prawnych aspektów funkcjonowania organizacji pozarządowych, księgowości, sprawozdawczości w organizacji. Pomagamy również w konsultacji wniosków o dofinansowanie działań (przede wszystkim w odpowiedzi na konkursy ofert ogłaszane przez samorząd miejski). W celu umówienia spotkania, prosimy o wcześniejszy kontakt.

Udostępniamy salę  przeznaczoną na spotkania (mieszczącą do 20 osób). Można z niej korzystać po wcześniejszej rezerwacji terminu.
Organizacjom, które nie dysponują własnym zapleczem technicznym, a potrzebowałyby skorzystać ze sprzętu biurowego, możemy użyczyć na miejscu drukarkę, kserokopiarkę oraz skaner.
Zachęcamy też do wypożyczeń ze zbioru naszej biblioteczki. Proponujemy publikacje poświęcone tematyce trzeciego sektora – praktyczne poradniki na temat m.in. rozwoju organizacji pozarządowych, jak i wydania służące m.in. doskonaleniu własnej pracy czy współpracy z ludźmi.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem Centrum – ul. Związku Jaszczurczego 17, pokój 31 (parter).
Uwaga. Zmianie uległ również numer telefonu. Aktualny to: (55) 649 12 93. Adres e-mail pozostał bez zmian: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00.

Zadanie „Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu” realizowane jest przez Stowarzyszenie Elbląg Europa, współfinansowane ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.

--
COP Elbląg