Nowy plac zabaw w Parku Dolinka

plac zabaw

plac zabaw - plac zabaw
Bezpieczne, kolorowe, nowe urządzenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych są już do dyspozycji na nowym placu zabaw w Parku Dolinka.

Na placu zabaw wydzielone są części dla najmłodszych i starszych dzieci. Z myślą o najmłodszych dzieciach zamontowano huśtawkę z dwoma bezpiecznymi siedziskami typu „pampers”, dwa bujaki oraz mały zestaw zabawowy wyposażony w schodki, małą zjeżdżalnię, tunel i kącik rozwoju manualnego.

Dla starszych dzieci zamontowano urządzenie ruchome nowego typu łączące w sobie jednocześnie obracanie i bujanie, tj. karuzelę sprężynową „waga”. Można na niej sprawdzić swoje poczucie równowagi i wytrzymałość.

W przyszłym roku plac zabaw zostanie uzupełniony o kolejne urządzenia zabawowe.

Plac zabaw wyposażono w urządzenia francuskiej firmy Proludic, która w swojej ofercie posiada urządzenia dostosowane do różnych grup wiekowych: najmłodszych dzieci, nastolatków i dorosłych. Urządzenia zamontowała firma Educarium Sp. z o.o. z Bydgoszczy w oparciu o opracowaną przez Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego  Sp. z o.o. w Elblągu ( na zlecenie miasta ) dokumentację pn. Projekt budowy placu zabaw na terenie Parku Dolinka.

plac zabaw

plac zabaw - plac zabaw
plac zabaw
plac zabaw - plac zabaw
plac zabaw
plac zabaw - plac zabaw