Wspierali na miejscu drużynę Ryszarda Rynkowskiego

bitwa
Drugi półfinał „Bitwy na głosy” dobiegł końca. Do drużyny z Brzegu w finale dołączy drużyna Ryszarda Rynkowskiego. Warto dodać, że sobotni występ naszej drużyny, dopingowała na miejscu młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego, a także dwie osoby z Fundacji Elbląg.

Ubrani w czerwone koszulki i uzbrojeni w chorągiewki z herbem Elbląga, głośno dodawali otuchy naszej drużynie. – Wyjazd był na prawdę udany. Fajnie było zobaczyć jak to wszystko działa od kuchni. Atmosfera była świetna, a ludzie pracujący przy realizacji programu byli bardzo mili i pomocni. Głośno dopingowaliśmy naszą drużynę, a po programie zrobiliśmy sobie kilka zdjęć z Panem Ryszardem - mówi Karolina Trojan z Fundacji Elbląg.  

Teraz zapowiada się ciężki tydzień dla drużyny z Elbląga. Muszą zebrać wszystkie siły i dać z siebie wszystko. Decydująca walka zbliża się wielkimi krokami. Kto z Bitwy wyjdzie zwycięsko?? Dowiemy się 5 maja. Bitwa jak zawsze rozpocznie się o 20:05 na antenie TVP2.

Trzymamy za Elbląg kciuki i wysyłamy nimi sms-y.