Spotkaj się z siatkarzami LOTOSU w CH Ogrody

siatkarze

siatkarze - siatkarze


To będzie nie lada gratka dla miłośników siatkówki. W najbliższy czwartek (08.09) o godz. 16:30 w CH Ogrody odbędzie się otwarte spotkanie z siatkarzami LOTOSU Trefla Gdańsk. Pół godziny wcześniej, o godz. 16.00, zaplanowana jest konferencja prasowa z udziałem Zespołu i Prezydenta Miasta.

Już tylko dni dzielą nas od największego siatkarskiego wydarzenia w naszym mieście, jakim bez wątpienia będzie Turniej Czterech Trenerów o Puchar Prezydenta Elbląga. W najbliższy weekend już po raz drugi do naszego miasta zawitają najlepsi siatkarze z zespołów PlusLIgi. W tym roku w turnieju zagrają: AZS Politechnika Warszawska, Indykpol AZS Olsztyn, Espadon Szczecin oraz LOTOS Trefl Gdańsk, który wystąpi w roli gospodarzy imprezy.

 - Cały czas prowadzona jest sprzedaż biletów na turniej, więc jeśli ktoś jeszcze nie zaopatrzył się w wejściówki to zapraszamy na stronę internetową lub do kas Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej - informuje Andrzej Bugajny, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Dla kibiców przygotowaliśmy trzy rodzaje wejściówek. Karnet na cały turniej to koszt 30 zł normalny i 20 ulgowy, natomiast za bilet jednodniowy zapłacimy 20 zł (normalny) i 15 (ulgowy). W ofercie jest także bilet dla zorganizowanych grup (minimum 10 osób plus opiekun grupy). Za taką jednodniową wejściówkę każda z osób zapłaci 3 złote.

Nim jednak zespoły zobaczymy na elbląskim boisku, każdy miłośnik siatkówki będzie mógł oko w oko spotkać się z zawodnikami. W najbliższy czwartek Centrum Handlowe Ogrody odwiedzi trener LOTOSU Trefla Gdańsk Andrea Anastasi. Wraz z nim do Elbląga przyjadą zawodnicy w tym reprezentant Polski Mateusz Mika. Na początek przewidziano konferencję prasową, a po niej odbędzie się spotkanie podczas którego każdy chętny będzie mógł porozmawiać z siatkarzami, otrzymać autograf czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Otwarte spotkanie zaplanowano na godz. 16:30.

- W czwartek będziemy mieli przedsmak siatkarskich emocji, jakie czekają nas w najbliższy weekend - uważa Marek Kucharczyk, specjalista ds. Marketingu i Reklamy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Elblągu. - Na nasze zaproszenie do Elbląga przyjadą zawodnicy i trener LOTOSU. Do udziału w spotkaniu zachęcamy nie tylko miłośników siatkówki, ale wszystkich sympatyków sportu. To niepowtarzalna okazja by spotkać się oko w oko z reprezentantami Polski. Dodatkowo, w czasie spotkania przygotowaliśmy kilka konkursów dla publiczności.

Organizatorem Turnieju Czterech Trenerów jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, zaś partnerem wydarzenia LOTOS Trefl Gdańsk.

Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Wróblewski, Prezydent Elbląga.

Fot. LOTOS Trefl Gdańsk

plakat

plakat - plakat

tablica

tablica - tablica