Rozbójnicy na ulicy powracają!

plakat

plakat - plakat

Tym razem postanowili zjawić się w czasie Mundialu 2018 w ramach elbląskiej strefy kibica. Z miłośnikami piłki nożnej, jak i teatralnych spotkań rodzinnych spotkają się trzy razy. Tegoroczne zbójnickie akcje oficjalnie otworzy „Baśń o rycerzu bez konia”, na którą zapraszamy już 24 czerwca. Punktualnie o godz. 12.30 na Lodowisku „Helena” przy ul. Karowej 1 zjawi się rozbójnicka banda, a wraz z nią Teatr Barnaby i jego lalki. Po spektaklu odbędą się rodzinne archi-zabawy na królewskim dworze dla małych oraz dużych.

Baśń o samotnym rycerzu i samotnym czkającym koniu, którzy szukają się nawzajem to wartkie i prześmieszne przedstawienie marionetkowe. Bohaterowie na swojej drodze spotykają mnóstwo barwnych postaci m.in.: myszo-nietoperza, księżniczkę, czarodzieja, czy nawet strasznego smoka.

Kolejne spotkania „Rozbójników na Mundialu” zaplanowane zostały w dwie lipcowe niedziele. Teatr Trip gościnnie pojawi się 1 lipca, zaś 15 lipca do Elbląga zawita Teatr Magicznych Baniek. Będzie dużo śmiechu, dużo rozrabiania i mnóstwo świetnej zabawy.