Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych

Prezydent Elbląga zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu dokumentu „Lokalny Program Rewitalizacji Elbląga 2020+”. Konsultacje publiczne przeprowadzone będą w okresie od 12 marca do 3 kwietnia 2018 roku. W ramach konsultacji 20 marca odbędzie się także otwarte spotkanie dla elblążan.

 

Z projektem dokumentu można zapoznać się pod linkiem:
http://um-elblag.samorzady.pl/art/id/48701  
Opinie i uwagi można zgłaszać na formularzu konsultacji społecznych, który wraz z projektem dokumentu dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego lub w Departamencie Strategii i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Elblągu, przy ul. Łączności 1 (budynek Urzędu Stanu Cywilnego, I piętro pok. nr 15).
     Wypełniony formularz konsultacyjny można przekazać:
•    drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
•    drogą korespondencyjną na adres: Departament Strategii i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Elblągu, ul. Łączności 1, 82-300 Elbląg;
•    osobiście pod powyższym adresem.
    Bez rozpatrzenia pozostaną opinie i uwagi:
•    z datą wpływu po dniu 3 kwietnia br.,
•    przekazane w innej formie niż na formularzu konsultacyjnym,
•    niepodpisane czytelnie imieniem i nazwiskiem.
Równolegle konsultacje społeczne projektu dokumentu „Lokalny Program Rewitalizacji Elbląga 2020+” przeprowadzane są na platformie konsultacyjnej ELBLĄG KONSULTUJE http://konsultacje.elblag.eu/konsultacje w okresie od 12 marca do 3 kwietnia 2018 roku.
Ponadto, Prezydent Elbląga zaprasza na otwarte spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w dniu 20 marca 2018 r. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Elblągu przy ul. Łączności 1 – sala nr 301, o godz. 16.00.