Odkrywamy Karty Niepodległej

plakat

plakat - plakat

Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. K. Wojtyły w Elblągu i Stowarzyszenie IWA Integracja–Współpraca –Aktywność we Władysławowie zapraszają 9 czerwca w godz. 19.00-22.00 na NOC BIBLIOTEK - wieczór, gdzie będą królowały gry planszowe, quizy, bingo, puzzle, rozgrywki karciane, w których ukryte są znaki czasu - przeszłość Polski  1918-2018. Wiele  atrakcji będzie czekało zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Będzie też czynna kawiarenka, w której planujemy miejsce na dyskusje o naszej historii oraz flirt towarzyszki w oparciu o literaturę międzywojenną.

Wydarzenie „GRA DLA NIEPODLEGŁEJ” jest częścią projektu "Odkrywamy Karty Niepodległej ", realizowanego w partnerstwie ze Stowarzyszeniem IWA i dofinansowanego przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Wójta Gminy Elbląg. „GRA DLA NIEPODLEGŁEJ” , podczas Nocy Bibliotek będzie niekonwencjonalnym spotkaniem z historią Polski, podczas którego będziemy zarażać pasją do poznawania przeszłości naszego kraju oraz zachęcać do korzystania z zasobów informacyjnych elbląskiej Biblioteki Pedagogicznej. Jest szansa na spotkanie z” Marszałkiem Piłsudskim i postaciami z epoki”, posłuchanie muzyki z lat 20-30, wspólną herbatę i kawę w  klimacie kultowych lokali przedwojennej Polski. Zapraszamy do grywalizacji, zabawy i integracji w poczuciu radości i dumy z dorobku pokoleń Polaków lat 1918-2018. Zaczynamy o godz. 19.00!