Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej

Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej

Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej - Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej

Zapraszamy Państwa na drugi etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej, który odbędzie się w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług. Nasza szkoła została oficjalnym partnerem konkursu i jako jedna z 9 szkół w kraju zorganizuje etap okręgowy turnieju.

Konkurs składa się z trzech etapów: szkolnego, okręgowego i finałowego. W pierwszym etapie konkursu udział wzięło 1966 uczniów z 71 szkół z całej Polski. Drugi etap pozwoli wyłonić ścisłe grono najlepszych uczniów, którzy będą mieli szansę zmierzyć się ze sobą w finale i powalczyć o nagrody finansowe i sprzęt elektroniczny.

Organizatorem konkursu jest Wydział Mechaniczno-Energetycznym Politechniki Wrocławskiej wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu. Patronat honorowy nad konkursem sprawuje Starosta Sieradzki oraz Stowarzyszenie „Polski Ruch Czystszej Produkcji”.

Etap okręgowy odbędzie się w naszej szkole 1 marca o godz. 10.
Serdecznie zapraszamy.


Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu