Zostań wolontariuszem ERE 2014

Już 28 czerwca, po raz siódmy będziemy mogli wsłuchać się w ciężkie brzmienia rocka na scenie Elbląg Rocks Europy. Impreza od lat organizowana jest przez młodych, aktywnych ludzi, więc zapraszamy wszystkich chętnych do aranżacji niecodziennego wydarzenia. Zgłoś się i bądź częścią tej rockowej przygody.

 

 

Czym jest ERE?


Elbląg Rocks Europa to przegląd muzyczny zorganizowany po raz pierwszy w 2008 roku przez Stowarzyszenie Elbląg Europa. Z czasem przedsięwzięcie to ewoluowało i przegląd stał się festiwalem, który z roku na rok zrzeszał coraz więcej twórców oraz amatorów muzyki rockowej, metalowej, a nawet gotyku. Jego celem jest promocja młodych artystów i zespołów młodzieżowych.  Jest to wydarzenie zorganizowane przede wszystkim przez młodych - dla młodych, jednak pod sceną spotkamy zarówno młodzież, dzieci, jak i dorosłych - wszystkich tych, których dźwięk muzyki alternatywnej wprawia w dobry nastrój i porywa do wspólnej, dobrej zabawy.

 


Organizatorzy ERE dzielą się na trzy grupy: produkcji, współpracy, oraz promocji. Ty zdecyduj, gdzie będziesz czuł się najlepiej, oraz od której strony chciałbyś nas wspierać.
1.    Dział Promocji:
Jesteśmy grupą medialną i zajmujemy się promocją festiwalu. Kontakty z prasą, patronat medialny, plakaty itp. - to nasza działka. Staramy się, aby o ERE można było usłyszeć w każdym radiu i przeczytać w każdej gazecie! Chcemy aby nasz festiwal był znany w całej Polsce... i nie tylko.
2.    Dział Współpracy:
Jesteśmy grupą młodych ludzi zajmujących się szeroko pojętą współpracą. To my organizujemy pieniądze od sponsorów, zajmujemy się zespołami konkursowymi i gwiazdą wieczoru.
3.    Dział Produkcji:
Grupa produkcyjna jest ekipą odpowiedzialną za przede wszystkim sprawy techniczne i logistyczne. Staramy się, aby wszystko działało sprawnie i odpowiednio.

Szukamy:
Przede wszystkim ludzi odpowiedzialnych, lubiących pracę zespołową, mających chęci i wolny czas. Jeśli interesujesz się organizacją podobnego typu przedsięwzięć, lubisz cięższe brzmienia i nie boisz się wyzwań, to zapraszamy.

Oferujemy:
Przede wszystkim dobrą zabawę i doświadczenie. Jest to idealna okazja na poznanie wielu ludzi, wykorzystanie wolnego czasu, przyjrzenie się z bliska organizacji festiwalu, uzyskanie wiedzy, wzbogacenie swojego CV, oraz zdobycie kilku festiwalowych gadżetów.
Chętnych prosimy o wysłanie e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zawierający
-imię i nazwisko
-nazwę interesującego Was działu .
-wyjaśnienie w kilku zdaniach, dlaczego wybraliście akurat ten dział.
Wydarzenie realizowane jest w nieoficjalnej współpracy Stowarzyszenia Elbląg Europa z Elbląskim Oddziałem Abstrakcyjnym.

Rekrutacja trwa do 31.01.14r. Zapraszamy!

Biuro Prasowe Elbląg Rocks Europa Julita Bendyk