„Zatorzaki” z SP nr 14- srebrni medaliści finałów.

W dniu 1.10.2013r w Ostródzie odbyły się w finał wojewódzki IV edycji turnieju piłki nożnej o Puchar Premiera Tuska. Po wygraniu 3 turniejów eliminacyjnych udział w finale zagwarantowali sobie 11- letni uczniowie SP nr 14 w Elblągu.W meczach grupowych mali piłkarze zmierzyli się z ekipami Lubawy, Węgorzowa uzyskując remisy, odpowiednio 2-2 oraz 0-0, trzeci mecz z zespołem Don Bosco Ostróda (zwycięzca turnieju) wygraliśmy w imponującym stylu 6-1 zapewniając sobie awans do najlepszej „czwórki” turnieju.

W półfinale kolejny dobry mecz z Orlikami Korsze wygrany 3-0. Cztery mecze w ciągu czterech godzin, bardzo duży wysiłek, zmęczenie. W finale po bardzo zaciętym meczu nieznaczna porażka 2-3 z faworytami Don Bosco Ostróda. Piękny Puchar i srebrne medale to zasłużona nagroda dla naszych „Zatorzaków” grających w składzie:
Marek Szot- bramkarz, Michał Jaworski –kapitan zespołu, Bartek Hordejuk, Kuba Kuczmarski, Kacper Filipczyk, Adrian Narbuntowicz, Jacek Iwanek, Damian Jakoniuk, Krzysztof Zakrzewski, Błażej Wiloch,

Opiekun zespołu:
Andrzej Rusznicki