W Kaliningradzie we wrześniu ruszy Przedstawicielstwo Informacyjne Elbląga

Przedstawicielstwo Informacyjne Elbląga w Kaliningradzie już we wrześniu zostanie uruchomione.  A wszystko w związku z otwarciem ruchu bezwizowego.  
Każdy mieszkaniec Kaliningradu otrzyma tam pełen pakiet niezbędnych informacji dotyczących naszego miasta: jak dojechać, jaką bazę noclegową i restauracyjną posiada Elbląg, jakie są tu i w okolicach atrakcje turystyczne. Przede wszystkim jednak każdy z nich będzie mógł dowiedzieć się, co zrobić, aby móc rozpocząć działalność gospodarczą w naszym mieście, jak nawiązać współpracę z Elbląskim Parkiem Technologicznym, w co inwestować – a tu możliwości są szerokie: od turystyki, sportu, nieruchomości, po współpracę sportową i kulturalną z młodzieżą.

Chcemy promować elbląski biznes, również uczelnie wyższe, ludzi z pasją, artystów… Zwracamy się więc do firm, instytucji zainteresowanych tego typu współpracą o dostarczanie do Departamentu Strategii i Rozwoju materiałów promujących ofertę Państwa firmy w języku rosyjskim. Czekamy na nie do 15 sierpnia 2012 r.


Kontakt: Katarzyna Smulska tel. 55 239 32 90 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.