Logo Miasta Elbląg

Życzenia Prezydenta z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

budynek Urzędu Miejskiego

Z okazji przypadającego dziś - 27 maja Dnia Samorządu Terytorialnego Prezydent Michał Missan przekazał życzenia wszystkim pracownikom samorządowym, którzy pracują na rzecz rozwoju Elbląga. 

https://youtube.com/shorts/3XzSVWy-GrI?si=4TttW5NlsVCrMQPy

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności