27 - 05 - 2024 Życzenia Prezydenta z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Z okazji przypadającego dziś - 27 maja Dnia Samorządu Terytorialnego Prezydent Michał Missan przekazał życzenia wszystkim pracownikom samorządowym, którzy pracują na rzecz rozwoju Elbląga. https://youtube.com/shorts/3XzSVWy-GrI?si=4TttW5NlsVCrMQPy