Logo Miasta Elbląg

Trzy nowe samochody do przewozu osób z niepełnosprawnościami

Trzy nowe samochody do przewozu osób z niepełnosprawnościami
Dzięki dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu „Wyrównywanie różnic między regionami III” – obszar D, Gmina Miasto Elbląg zakupiła trzy nowe, 9-osobowe auta typu mikrobus do przewozu osób z niepełnosprawnościami.

Samochody Renault Trafic zostały przekazane do Szkoły Podstawowej nr 25, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w celu dowożenia dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z terenu miasta do elbląskich szkół i placówek oświatowych. 

Inwestycja miała na celu zwiększenie dostępności transportu oraz poprawę bezpieczeństwa i jakości dla osób z niepełnosprawnościami.

Wartość dofinansowania: 432 000,00 zł 

Całkowity koszt inwestycji: 671 259,00 zł 

Wkład własny gminy: 239 259,00 zł

img_20251016_092517046_mp 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności