Logo Miasta Elbląg

Siatkarskie święto w Elblągu za nami! Puchar pojechał do Rzeszowa

tauron

W miniony weekend wzrok kibiców siatkówki był skierowany na Elbląg. To właśnie w naszym mieście odbył się tegoroczny TAURON Puchar Polski Kobiet. W wielkim finale zmierzyły się ze sobą KS DevelopRes Rzeszów z ŁKS Commercecon Łódź. Po emocjonującym meczu rzeszowianki wzniosły Puchar Polski w siatkówce kobiet, a Ola Szczygłowska, wychowanka Truso Elbląg, została wybrana MVP.

DevelopRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (32:30, 25:20, 25:18)

Elblążanie oraz kibice obu zespołów stworzyli wspaniałą atmosferę. Ci, którzy nie mogli kibicować w hali mogli oglądać wszystkie mecze (półfinały i finał) w telewizji Polsat Sport 1.

Galeria zdjęć

TAURON galeria 24 TAURON galeria 23 TAURON galeria 22 TAURON galeria 21 TAURON galeria 20 TAURON galeria 19 TAURON galeria 18 TAURON galeria 17 TAURON galeria 16 TAURON galeria 15 TAURON galeria 14 TAURON galeria 13 TAURON galeria 12 TAURON galeria 11 TAURON galeria 10 TAURON galeria 9 TAURON galeria 8 TAURON galeria 7 TAURON galeria 6 TAURON galeria 5 TAURON galeria 4 TAURON galeria 3 TAURON galeria 2 TAURON galeria 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności