Logo Miasta Elbląg

Rozmawiali o bezpieczeństwie w Elblągu

Bezpieczeństwie

Dzisiaj odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Podsumowano miniony rok i omówiono plany na najbliższe miesiące.  

Przedstawiono także członkom komisji i zespołu założenia programu upowszechniającego pierwszą pomoc oraz lokalizację defibrylatorów AED. W trakcie spotkania podsumowano również program „bezpieczny Elbląg” za 2024 rok.

Galeria zdjęć

Bezpieczeństwo komisja 10 Bezpieczeństwo komisja 9 Bezpieczeństwo komisja 8 Bezpieczeństwo komisja 7 Bezpieczeństwo komisja 6 Bezpieczeństwo komisja 5 Bezpieczeństwo komisja 4 Bezpieczeństwo komisja 3 Bezpieczeństwo komisja 2 Bezpieczeństwo komisja 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności