Logo Miasta Elbląg

Głosowanie w Zielonym Budżecie rozpoczęte!

ZIELONY_BUDŻET_2026_(297_x_420_mm) 

Serdecznie zapraszamy mieszkanki i mieszkańców Elbląga do udziału w głosowaniu na najlepsze projekty w ramach Zielonego Budżetu 2026. Zdecydujmy wspólnie, które pomysły na zazielenienie naszego miasta powinny zostać zrealizowane. Głosowanie trwa do 14 czerwca br.

W tym roku 12 propozycji zostało pozytywnie zweryfikowanych pod względem wymogów formalno-prawnych, własności gruntu, kosztów oraz estetyki miasta.

Uprawnionymi do głosowania są mieszkanki i mieszkańcy Gminy Miasto Elbląg. Każdy może zagłosować na jeden projekt. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest wypełnienie oświadczenia przez opiekuna prawnego/rodzica.

Głosowanie odbywa się w formie elektronicznej, link do głosowania:

https://zielonybudzetelblaga.webankieta.pl/

Zestawienie pozytywnie zweryfikowanych projektów znajduje się w załączniku.

Pliki do pobrania:

Projekty Zielony Budżet 2026 ok.pdf
Format: pdf, 48.93 kB
Liczba pobrań: 22
Data publikacji: 2026-06-02 13:07:33
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności