Logo Miasta Elbląg

Gala Stypendystów na wyrównanie szans edukacyjnych dla klas siódmych i ósmych

IMG_4218 

We wtorek, 31 marca, w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Elblągu odbyła się Gala Stypendystów na wyrównanie szans dla klas siódmych i ósmych. Stypendia wręczane są uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i odnieśli sukcesy edukacyjne uzyskując średnią ocen na poziomie od 5,2 do 6,0. W pierwszym półroczu bieżącego roku szkolnego było ich aż 292. Semestralna wysokość grantu wyniosła od 280 zł do 300 zł na jednego ucznia.

Stypendia najzdolniejszym uczniom klas siódmych i ósmych wręczył w imieniu prezydenta Elbląga wiceprezydent Piotr Kowal, który podczas uroczystości serdecznie pogratulował nie tylko stypendystom, ale również ich nauczycielom i rodzicom. 

 

Galeria zdjęć

Stypendia 2026 10 Stypendia 2026 9 Stypendia 2026 8 Stypendia 2026 7 Stypendia 2026 6 Stypendia 2026 5 Stypendia 2026 4 Stypendia 2026 3 Stypendia 2026 2 Stypendia 2026 1

Pliki do pobrania:

lista stypendystów.docx
Format: docx, 34.08 kB
Liczba pobrań: 391
Data publikacji: 2026-04-01 07:36:04
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności