Logo Miasta Elbląg

Otwarty trening Energa Start Elbląg

Energa Start Elbląg serdecznie zaprasza wszystkich kibiców, sympatyków oraz przedstawicieli mediów na otwarty trening drużyny, który odbędzie się 20 sierpnia 2025 roku (środa) o godz. 18:30 w hali MOSiR przy Al. Grunwaldzkiej 135 w Elblągu.

To wyjątkowa okazja, aby z bliska zobaczyć, jak nasz zespół pracuje w trakcie przygotowań do nowego sezonu ORLEN Superligi Kobiet.

Podczas spotkania będzie można:

• przyjrzeć się treningowym schematom,

• poczuć atmosferę zbliżających się rozgrywek,

• poznać nowe zawodniczki, które dołączyły do drużyny tego lata.

Po zakończonym treningu przewidziany jest czas na rozmowy, wspólne zdjęcia, autografy oraz krótkie wywiady z zawodniczkami i sztabem trenerskim.

"Liczymy na Państwa obecność - bądźcie razem z nami, bo razem budujemy siłę Energa Start Elbląg!"

- Magdalena Stanulewicz.

Trener zespołu Energa Start Elbląg

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności