Logo Miasta Elbląg

Komunikat EPWiK o braku wody

502617348_721371223828311_7376263182698071581_n 
EPWiK Sp. z o.o. informuje, że w związku z  planowanymi pracami prowadzonymi na sieci wodociągowej dn. 24.06.2025 / wtorek / pozbawieni dostawy wody będą odbiorcy m. Elbląg:

 - ul.Stanisława Sulimy nr 1, 2, 3.

Przewidywany czas pracy w godz. 8.00 - 16.00 (może ulec skróceniu lub  wydłużeniu – w drugim przypadku EPWiK dostarczy wodę beczkowozem).

W wyniku prowadzonych prac może wystąpić okresowe pogorszenie parametrów wody. 

W przypadku wystąpienia takiego zjawiska prosimy informować Pogotowie Techniczne  - tel.994. 

Za wszelkie utrudnienia w dostawie wody EPWiK Sp. z o.o. przeprasza. 

k-k Pogot.Techn. Robert Danielewicz

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności