Logo Miasta Elbląg

Spotkanie autorskie dot. książki „Jestem z Olimpii” - opowieści o ludziach i klubie

Jestem_z_Olimpii_2 

5 lutego o godz. 17:00 Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu zaprasza na spotkanie z autorami książki „Jestem z Olimpii”, Lechem Strembskim i Jakubem Czyżakiem.

Spotkanie to okazja, by usłyszeć z pierwszej ręki wspomnienia osób związanych 
z Olimpią - nie tylko o wynikach, ale przede wszystkim o ludziach, drobnych gestach 
i klubowych anegdotach, które budują lokalną pamięć sportową.

 

Wieczór odbędzie się 5 lutego 2026 r. o godz. 17:00 w czytelni WMBP w Elblągu (ul. Świętego Ducha 25, I piętro). W programie: rozmowa z autorami prowadzona przez Kamila Czyżaka oraz wystawa z okazji 80-lecia ZKS Olimpia Elbląg, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków klubu i miłośników lokalnej historii.

Wydarzenie jest częścią działań biblioteki w ramach obchodów jubileuszu 75-lecia WMBP w Elblągu. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy - prosimy o zgłoszenia na adres: kamil.czyzak@wmbp.edu.pl

Do zobaczenia - przyjdźcie posłuchać historii, zobaczyć klubowe pamiątki 
i porozmawiać z autorami!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia