Logo Miasta Elbląg

Biegniemy na Pomoc

Bez_tytułu 
Już w najbliższą niedzielę (29.03) grupa projektowa "Biegniemy na Pomoc” z I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu zaprasza wszystkich mieszkańców Elbląga i okolic do udziału w wyjątkowym biegu charytatywnym, który odbędzie się w Bażantarni w Elblągu. Niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania - każdy może wziąć udział! 

Dystanse są dwa:

5 kilometrów – start o godz. 11:00 - dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje siły na dłuższej trasie

780 metrów - o godzinie 12:46 - dystans symboliczny, mniej wymagający z okazji 780. rocznicy nadania praw miejskich miastu Elbląg 

Biuro zawodów (czynne od godz. 9:30), start i meta będą zlokalizowane na polanie z dwoma wiatami. Wpisowe na bieg wynosi symboliczne 5 zł. Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, która wspiera dzieci i młodzież doświadczające przemocy oraz prowadzi działania edukacyjne i profilaktyczne w całej Polsce.

Załóż sportowe buty i dołącz do nas!

Razem pobiegniemy - razem pomożemy

Grupa Projektowa „Biegniemy na Pomoc”, I LO Elbląg 

Pliki do pobrania:

Regulamin-biegu-Biegniemy-na-Pomoc (2).pdf
Format: pdf, 455.19 kB
Liczba pobrań: 126
Data publikacji: 2026-03-25 15:05:10
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia