Podziękowanie za WOŚP

Prezydent Witold Wróblewski spotkał się dziś z przedstawicielami elbląskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spotkanie było okazją do podziękowania za zaangażowanie i wysiłek włożony w organizację 23 Finału WOŚP w Elblągu i podsumowania tegorocznej akcji.

- Jestem Wam bardzo wdzięczny za podjęcie się organizacji tego przedsięwzięcia. Bardzo cenię sobie ludzi, którym chce się chcieć. Zdaję sobie sprawę, że czasu było bardzo mało, tym bardziej dziękuję wszystkim za podjęcie tematu, zaangażowanie, pomoc i bardzo dobrą organizację. Szczerze mówiąc nie wyobrażałem sobie, aby orkiestra nie zagrała w naszym mieście. Na ręce Pań pragnę złożyć również podziękowania dla wszystkich członków sztabu, wolontariuszy i sponsorów – podkreślał Prezydent podczas spotkania.

- To niesamowita radość zrobić coś takiego dla mieszkańców Elbląga. Było to dla nas nowe doświadczenie i przeżycie. Bardzo duże wsparcie otrzymaliśmy ze strony miasta, organizacji, ale i pojedynczych osób, które bezinteresownie włączyły się w organizację WOŚP i za to serdecznie dziękujemy – zaznaczyła Agnieszka Banaś, Prezes elbląskiego oddziału PTTK, koordynator WOŚP w Elblągu.

Dzięki dobrym sercom i hojności naszych mieszkańców podczas 23 Finału WOŚP w Elblągu udało się zebrać 114242,35 zł.