Wigilijna pomoc

Wigilijna pomoc

Wigilijna pomoc - Wigilijna pomoc

Jedną z najpiękniejszych elbląskich tradycji są Świąteczne Spotkania  połączone z wigilią dla mieszkańców. W tym roku z bólem serca musimy zrezygnować ze świątecznego jarmarku. Chcemy jednak, aby Ci najbardziej potrzebujący, mogli jak co roku poczuć atmosferę świąt. Mimo pandemii - i wynikających z niej ograniczeń - Prezydent Witold Wróblewski zaprasza  elbląskie firmy gastronomiczne do uczestnictwa w akcji „Wigilijnej pomocy”.

 

 

Zasady przeprowadzenia akcji pn. „Wigilijna pomoc”

1.    Organizatorem  akcji „Wigilijna pomoc” jest Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.
W ramach akcji Gmina Miasto Elbląg zleci i opłaci przygotowanie zestawów potraw wigilijnych, a także zorganizuje ich odbiór od restauratorów i dystrybucję wśród mieszkańców.

2.    Ilość wszystkich zestawów do przygotowania – 1000 zestawów – zadanie może być podzielone pomiędzy kilku restauratorów.

3.    W skład zestawu świątecznego wchodzą:

barszcz czerwony z uszkami lub pasztecikiem 300ml
Bigos wigilijny 200g
Pierogi z kapustą i grzybami 200g
Porcja ciasta 100g
Pieczywo
Sztućce jednorazowe
Porcje w naczyniach jednorazowych zgrzewanych folią, zapakowane w torbę papierową.

4.    Cena jednego zestawu: 30 zł brutto.
Rozliczenie z wykonawcą nastąpi na podstawie umowy i dostarczonej faktury.

5.    Do akcji zaprosimy max. 10  elbląskich firm gastronomicznych, które zgłoszą chęć udziału w akcji przesyłając swoje zgłoszenie w terminie do 10 grudnia 2020r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Lista uczestników zostanie zamknięta i ogłoszona przed terminem, w momencie zgłoszenia się 10 uczestników. Wówczas każda z firm otrzyma zamówienie wykonania 100 zestawów.
W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń, ilość zamówionych zestawów przypadających na jedną firmę gastronomiczną zostanie proporcjonalnie zwiększona.

6.    Dystrybucja posiłków planowana jest w dniach 21 – 23 grudnia 2020r.

7.    Więcej informacji pod nr telefonu:
 55 239 33 25 lub 55 239 33 23