IKS ATAK na wyjazdach

Zachęcamy do zapoznania się z dwiema relacjami z rozgrywek, w których wziął udział elbląski IKS ATAK.

atak

atak - atak

IKS ATAK - Siatkówka dzieci liga wojewódzka

Drugi turniej 1 ligi wojewódzkiej Młodzika za nami ! UKS Absolwent Olsztyn oraz Gwardia Szczytno w tym sezonie prezentują świetny poziom ! Nie udało się wygrać i te mecze skończyliśmy wynikiem 0:2, ale najważniejsze spotkanie , pełne dramaturgii okazała sie zwycięskie! Pokonujemy FotoOle Ostroda 2:1 ! Tie-Break 15:13 w wyśmienitych nastrojach wracamy do domu ! Udało się utrzymać w najwyższym szczeblu rozgrywkowym (3 miejsce ) i jest duża szansa na organizacje kolejnego turnieju w Elblągu!

Drużynę IKS ATAK ELBLĄG reprezentowali: Igor Decyk (Kapitan) , Adrian Gąsiorowski, Mateusz Plak, Aleksander Banach, Szymon Kijewski, Kacper Kozubowski, Oliwier Woźnicki (libero), Oskar Woźny ( libero) , Szymon Patecki, Robert Jabłonowski, Jakub Król, Antoni Posadzy, Mateusz Górski, Aleksander Schiedel, Michał Muraszko.

Trener - Piotr Kowal

atak

atak - atak

Wygrana w Ogólnopolskim turnieju mini siatkówki „Żabka Cup Wałcz 2016”

Zakończyły się zmagania siatkarskie podczas VI Turnieju Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w kategorii "3", których organizatorem była SP 4 w Wałczu i UKS Volley. Łącznie w turnieju uczestniczyły 42 zespoły i ponad 220 uczestników i trenerów.

Turniej odbył się 11-12.11.2016. W rozgrywkach chłopców wzięło udział 18 zespołów z całej Polski.
W pierwszym etapie utworzono dwie grupy po 9 zespołów. Do finału awansowały zespoły z miejsc 1-4 z obu grup oraz jeden zespół z 5 miejsca z najlepszym stosunkiem małych punktów. Pozostałe zespoły grały o miejsca 10-18. Gry toczyły się każdy z każdym do wygranych 20 punktów -1 set.

Nasz zespół rozegrał 16 meczy wygrywając wszystkie spotkania. Drużynę IKS ATAK ELBLĄG reprezentowali: Oskar Woźny, Szymon Patecki, Kamil Dobosz, Antoś Posadzy i Michał Ostojski.

Klasyfikacja końcowa w kategorii chłopców:

1. Atak Elbląg I
2. Wifama Łódź I
3. KaEmka Starogard Gd. I
4. Volley Wałcz I
5. Volley King Szczawno
6. Gryf Szczecinek
7. Wifama Łódź II
8. KaEmka Starogard Gd. II
9. SP Zbąszynek I
10. Delfin Darłowo I
11. AMPS Kołobrzeg I
12. KaEmka Starogard Gd. II
13. Volley Wałcz II
14. "Dwójka " Milicz II
15. Volley Wałcz III
16. "Dwójka" MIlicz I
17. Delfin Darłowo II
18. AMPS Kołobrzeg II