Medaliści u Prezydenta

Medaliści u Prezydenta

Medaliści u Prezydenta - Medaliści u Prezydenta
Prezydent Witold Wróblewski spotkał się z działaczami oraz zawodnikami sekcji  kajakowej ZKS Olimpia Elbląg, którzy podczas ostatnich zawodów w Bydgoszczy i Poznaniu wywalczyli medale Mistrzostw Polski Juniorów, XXXI Młodzieżowych Mistrzostw Polski i V Mistrzostw Polski Młodzików w kajakarstwie klasycznym.


Elbląscy kajakarze mają powody do radości i ten sezon z pewnością mogą zaliczyć do udanych. Po 35 latach reprezentanci naszego miasta stanęli na najwyższym podium. Złote i srebrne medale XXXI Młodzieżowych Mistrzostwach Polski i V Mistrzostw Polski Młodzików wywalczyli Przemysław Rojek, Adam Witkowski, Igor Komorowski oraz Gabriel Gładkowski. Z brązowymi medalami natomiast elblążanie w składzie: Marcelina Kreczman, Magdalena Wieliki, Karolina Rowińska, Marta Witkowska, Monika Mantaj oraz Jakub Żukowski wrócili z Mistrzostw Polski Juniorów.

 


- „Serdecznie Wam gratuluję. Jestem dumny z tego, że młodzi elblążanie tak wspaniale reprezentują nasze miasto, dzięki czemu Elbląg może w tak wyjątkowy sposób zapisać się na kartach historii polskiego kajakarstwa. Miejsca na podium jest dowodem wielkiego serca do walki w tak wymagającej dyscyplinie. To również efekt intensywnej pracy i wytrwałości, dzięki którym można osiągnąć sukces. Życzę dalszej wysokiej sportowej formy i samych sukcesów zarówno na akwenach w Polsce, jak i zagranicą. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz Wasze osiągnięcia będą przynosić radość i rozsławiać Elbląg w kraju i na świecie” – podkreślał Prezydent Witold Wróblewski.

Medaliści u Prezydenta

Medaliści u Prezydenta - Medaliści u Prezydenta

Medaliści u Prezydenta

Medaliści u Prezydenta - Medaliści u Prezydenta

Medaliści u Prezydenta

Medaliści u Prezydenta - Medaliści u Prezydenta

Medaliści u Prezydenta

Medaliści u Prezydenta - Medaliści u Prezydenta

Medaliści u Prezydenta

Medaliści u Prezydenta - Medaliści u Prezydenta

Medaliści u Prezydenta

Medaliści u Prezydenta - Medaliści u Prezydenta