Bezpłatne warsztaty HIGH HEELS prowadzone przez uczestniczkę Mam Talent!

Bezpłatne warsztaty HIGH HEELS prowadzone przez uczestniczkę Mam Talent!

Bezpłatne warsztaty HIGH HEELS prowadzone przez uczestniczkę Mam Talent! - Bezpłatne warsztaty HIGH HEELS prowadzone przez uczestniczkę Mam Talent!
Uczniowski Klub Tańca Sportowego DESTINATION oraz CHEERLEADERS ELBLĄG zaprasza wszystkie dziewczyny pow. 16 roku życia do dołączenia do grupy Destination Cheerleaders Elbląg i wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach tanecznych HIGH HEELS. Zajęcia odbędą się w najbliższy wtorek 8.12.2015, a poprowadzi je uczestniczka programu Mam Talent - Sylwia Martys.
Na zaproszenie grupy pokazowej Destination Cheerleaders Elbląg na zajęcia zawita Sylwia Martys – nauczyciel, choreograf, specjalistka w stylach tanecznych: high heels, hip-hop, house i dancehall. Z tańcem związana od 20 lat. Aktualnie prowadzi zajęcia w Studiu Tańca SIEMANKO w Trójmieście. Wraz z zespołem jak i solo odniosła wiele sukcesów na ogólnopolskich zawodach. Jednym z ostatnich był półfinał IV edycji Mam Talent. Wciąż rozwija swoje umiejętności jako nauczyciel tańca u najlepszych choreografów z całego świata.
Sylwia Martys w w najbliższy wtorek 8.12.2015 poprowadzi bezpłatne dwugodzinne warsztaty dla grupy Destination Cheerleaders Elbląg z najmodniejszego w ostatnich czasach stylu tanecznego - HIGH HEELS - taniec na obcasach! Nie ma nic bardziej kobiecego od wysokich obcasów, ale taniec na szpilkach to prawdziwa sztuka! Takich tancerzy można zobaczyć między innymi w teledyskach Beyonce czy Madonny.
 
- Zapraszamy wszystkie chętne dziewczyny, które chciałyby jeszcze dołączyć do naszej grupy pokazowej Destination Cheerleaders Elbląg i wspólnie spędzać wspaniałe chwile podczas zajęć, warsztatów czy pokazów tanecznych - informuje Milena Kucharczyk, prezes Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego Destination. - Warsztaty to najlepsza okazja, by razem stworzyć nowe choreografie oraz świetnie się bawić. Przypominamy, że do naszej grupy mogą dołączyć wyłącznie dziewczęta w wieku powyżej 16 lat.
 
Warsztaty taneczne odbędą się we wtorek 8 grudnia 2015 od godz. 19:00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Daszyńskiego 1.  Organizatorem zajęć jest grupa pokazowa Destination Cheerleaders Elbląg, działająca przy Uczniowskim Klubie Tańca Sportowego DESTINATION w Elblągu.
Pamiętaj aby zabrać ze sobą wygodne buty na obcasie (nie rysujące parkietu) i płaskie obuwie sportowe na rozgrzewkę!!!
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
 
 
    Uczniowski Klub Tańca Sportowego DESTINATION