Wielkie show, czyli II Gala Taneczna Destination

gala

gala - gala

Kolorowe światła, energetyczna muzyka, pomysłowe choreografie - to wszystko będziemy mogli zobaczyć już 10 października, podczas II Gali Tanecznej Destination. Podczas kilkugodzinnego pokazu na parkiecie zaprezentują się młodsi i starsi zawodnicy reprezentujący różne style taneczne.
    
Dla miłośników tańca będzie to dzień pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Już 10 października o godz. 12:00 w dużej sali kina Światowid odbędzie się II Gala Taneczna Destination. Podczas tanecznego show na scenie zaprezentują się tancerze zrzeszeni w Uczniowskim Klubie Tańca Sportowego Destination.
 
- Impreza jest podsumowaniem rocznej pracy dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia taneczne realizowane przez Uczniowski Klub Tańca Sportowego Destination w Elblągu oraz podmioty, z którymi na co dzień stowarzyszenie współpracuje - wyjaśnia Milena Kucharczyk, prezes Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego Destination. - Sezonu pełnego pamiętnych wydarzeń, konkursów, nowych pokazów, jak również niezliczonej liczby godzin przetańczonych wspólnie na zajęciach, imprezach oraz treningach. Dla instruktorów, to także świetna okazja by przekonać się co przez ostatnie miesiące ciężkich treningów udało się osiągnąć tym młodym zawodnikom. A dla samych uczestników udział w gali to świetna zabawa i możliwość zaprezentowania się szerszej grupie widzów.

Gala zorganizowana będzie po raz drugi i już teraz możemy potwierdzić, że szykuje się widowisko, które na długo powinno zapaść w pamięci, zarówno samych uczestników, jak i publiczności. Przez kilka godzin na scenie zaprezentują się kolejne grupy reprezentujące różne style taneczne.

- Doskonały dobór choreografii, profesjonalna scena i oświetlenie oraz występy najlepszych tancerzy są gwarancją doskonałej zabawy i wielkich przeżyć artystycznych - twierdzi Milena Kucharczyk. - Tancerze zaprezentują się w różnych stylach poprzez taniec nowoczesny, zumbe, cheerleaders, latino, a na tańcu towarzyskim kończąc. Dodatkowo będziemy mieli także okazję zobaczyć w akcji formacje tańca nowoczesnego Destination, które od wielu lat znane są w całym kraju i zdobywają sukcesy na ogólnopolskiej arenie.

Organizatorzy zapraszają wszystkich elblążan do wzięcia udziału w tym niecodziennym widowisku. Duża dawka pozytywnej energii oraz niesamowitych emocji sprawią, że będziemy długo wspominać niesamowite występy młodych tancerzy. Gala odbędzie się w dużej sali kina „Światowid” w sobotę 10 października. Początek o godzinie 12:00. Wstęp wolny - za okazaniem ulotki. Ulotki dostępne są u instruktorów tańca UKTS Destination oraz będą do odebrania przy wejściu na Galę.

- Poprzez organizację gali chcemy pokazać elblążanom jak piękny jest taniec, ile daje radości i satysfakcji oraz zachęcić młodych ludzi do uprawiania tej dyscypliny sportu - kończy Milena Kucharczyk, trener tańca.

www.destination.elblag.pl

Prezes UKTS
Milena Kucharczyk