Pierwszy Turniej Drużyn Podwórkowych Dziennika Elbląskiego. Ruszyły zapisy!

Takiego turnieju jeszcze nie było. Już 20 czerwca 2015 r. odbędzie się pierwszy Turniej Drużyn Podwórkowych „Dziennika Elbląskiego”. Właśnie ruszyły zapisy drużyn.

Precyzyjne strzały, fantazyjne podania, nieustępliwość, walka i emocje — to właśnie to, co wszyscy kochają w piłce nożnej. I nie zabraknie tego także 20 czerwca podczas pierwszego Turnieju Drużyn Podwórkowych „Dziennika Elbląskiego”. Takiego turnieju jeszcze nie było. Trzy boiska, trzy kategorie wiekowe, 24 drużyny, 240 zawodników. Mnóstwo sportowej rywalizacji, nagłośnienie, konferansjer i przede wszystkim dobra zabawa. To wszystko czeka nas 20 czerwca na stadionie przy ul. Moniuszki w Elblągu. Czy wśród grających znajdzie się nowy Messi czy Ronaldo? Przekonamy się już za kilka tygodni.

Miło nam poinformować, że już dzisiaj ruszyły zapisy do turnieju, które potrwają do 10 czerwca. Zgłoszenia należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści należy wpisać nazwę drużyny, kategorię wiekową, imię i nazwisko opiekuna oraz numer kontaktowy (drużyny mogą posiadać maksymalnie 10 zawodników, minimum to 6).

Turniej zostanie rozegrany w trzech kategoriach wiekowych: 12 lat i młodsi, 13-16 lat oraz open. W każdej kategorii wystartuje po osiem drużyn, które jako pierwsze nadeślą zgłoszenie. Nie zwlekajcie ani chwili. Udział w turnieju jest bezpłatny.

Honorowym patronat nad turniejem sprawuje prezydent Elbląga Witold Wróblewski. Przy organizacji turnieju pomagają nam: Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, Olimpia Elbląg, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.