Gratulacje dla elbląskiej Mistrzyni

Prezydent Witold Wróblewski gościł wczoraj Panią Elżbietę Sambor – elblążankę, złotą medalistkę Halowych Mistrzostw Europy Weteranów w Toruniu w skoku wzwyż oraz rekordzistkę Polski w pięcioboju w kategorii wiekowej do lat 50.


Spotkanie było okazją do pogratulowania naszej mieszkance sportowych osiągnięć oraz przekazania życzeń kolejnych sukcesów.

- Pani osiągnięcia pokazują, że determinacja, sumienność, wytrwałość przynoszą efekty. To także dowód, że marzenia się spełniają, jeśli tylko ma się motywację do ich realizacji. Dziękuję za zaangażowanie i pasję. To właśnie tacy udzie promują nasze miasto – podkreślał w przekazanym liście Prezydent Witold Wróblewski.

Pani Elżbieta Sambor nie tylko poprzez sport realizuje swoje marzenia i zainteresowania. Jest również doskonałym przykładem dla młodego pokolenia i propagatorką zdrowego i aktywnego stylu życia- na co dzień bowiem jest nauczycielką wychowania fizycznego.

Obecnie Pani Elżbieta Sambor przygotowuje się do startu w Mistrzostwach Świata weteranów w lekkoatletyce w Lyonie we Francji. Życzymy więc kolejnych sukcesów.