IKS ATAK w Opolu

iks

iks - iks

W miniony weekend 3 i 4 grudnia w Opolu odbył się Puchar Polski - Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego Osób z Niepełnosprawnościami w Judo. W turnieju startowało 68 zawodników z 6 klubów, w tym 13 osobowa reprezentacja klubu IKS ATAK.

Zawodnicy wywalczyli 

Złoto
Kondrat Szumski, Michał Bryl, Adam Wiśniewski, Michał Piróg, Agnieszka Strąk, Dastin Kulik,

Srebro
Weronika Fercho, Ania Rybicka, Marcin Liszcz, Michał Weroński,

Brąz
Sebastian Szydlik, Mateusz Bielecki, Mirek Kostka, któremu kontuzja kolana nie pozwoliła na dalszy udział w rywalizacji.

Organizatorem turnieju był Klub JUDO UKS OKAY OPOLE, któremu serdeczny dziękujemy za opiekę i organizację zawodów na wysokim poziomie.

Podczas turnieju członek zarządu Polskiego Związku Judo Pan Tomasz Gadaj w imieniu PZ Judo wręczył pamiątkowe wyróżnienia zawodnikom, którzy reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Świata w Judo Osób z Zespołem Downa na Maderze.

Dziękujemy naszym trenerom Paulina Dąbrowska i Michał Dąbrowski za przygotowanie zawodników do startów i opiekę Trener Pauliny na zawodach.
Wszystkim startującym gratulujemy serdecznie wygranych walk i rywalizacji na coraz wyższym poziomie. To ostatni turniej w tym roku. Dziękujemy Tym, którzy przez ten rok pomagali nam ,wspierali i doceniali sukcesy naszych zawodników.