Fitness w sali z MOSiR-em

fitness

fitness - fitness

Chcesz być w formie? Trenuj i baw się razem z nami. Przyjdź na jedne z trzech zajęć w ramach „Aktywuj się z MOSiR-em” w sali fitness Lodowiska Helena i popraw swoją sylwetkę i humor. Zajęcia odbywają się również w czasie ferii zimowych.

Fitness to popularna forma aktywnego spędzania wolnego czasu. Podczas zajęć spotykamy się w miłym gronie i wspólnie ćwiczymy. Każdy może wybrać sobie takie zajęcia, jakie potrzebuje. A w ofercie znajdują się Joga, Zumba i Turbo Spalanie.

Jeżeli chcesz wzmocnić swoje ciało i zgubić zbędne kilogramy, idealną propozycją są ćwiczenia w ramach Turbo Spalania. Wbrew pozorom są to zajęcia oparte na interwałach. To znaczy, że po intensywnych ruchach następuje przerwa w treningu. Dzięki temu pozbywamy się więcej kalorii w krótkim czasie. Wykorzystujemy m.in. maty oraz ciężarki. Treningi odbywają się w każdą środę o 18:30, a prowadzi je Anna Woronowicz.

Ci, którzy wolą bardziej energetyczną, czytaj taneczną, formę fitnessu, powinni wziąć udział w zajęciach Zumby. Wspólne ćwiczenia i zabawa z instruktorem Marcinem Wierzbickim, który przyciąga swoją charyzmą i niekończącymi się pokładami pozytywnej energii, to połączenie elementów aerobiku i choreografii. Każdy z łatwością wkomponuje się w kroki tego zdrowotnego tańca i zrelaksuje się w rytm skocznej muzyki. Na zajęcia zapraszamy we wtorki i czwartki o 19:30.

Joga to kolejna część zajęć w sali fitness. Dzięki niej dbamy o harmonię psychiczną i fizyczną w naszym życiu, a każdy uczestnik wykonuje ćwiczenia według swoich potrzeb i możliwości. Jest to trening, który wzmacnia koncentrację i daje poczucie spokoju, relaksuje. W środy o 19:30 ćwiczenia, z których każdy może skorzystać, prowadzi instruktor Magdalena Wtulich.

Każde zajęcia fitness w ramach „Aktywuj się z MOSiR-em” trwają 1 godzinę, a koszt wejścia to 14 zł. Bilety nabywamy w kasie lodowiska przed treningiem. Istniej możliwość korzystania z kart MultiSport lub opłacenia zajęć za pomocą karnetu obowiązującego we wszystkich obiektach MOSiR – więcej szczegółów TU.

Tekst i fot. MOSiR