Dodaj dziecku skrzydeł! Taniec sportowy w Promyku

taniec

taniec - taniec

Widzisz, że Twoje dziecko ma doskonałe poczucie rytmu? Ruch i taniec sprawiają mu wielką frajdę? To już tylko krok od mistrzowskiego tytułu! Zanim Twoja pociecha trafi na parkiet - ten pierwszy, kluczowy krok należy do Ciebie. Zapisz swoje dziecko do sekcji tańca sportowego EKT Jantar! Uwaga! Dla nowych uczestników zajęcia we wrześniu są bezpłatne.  Zapraszamy!

- Moja córka zawsze miała bardzo dużo energii, lecz przy zabawie z innymi dziećmi była nieco nieśmiała. Odkąd zaczęła chodzić do „Promyka” jest zdecydowanie bardziej odważna i pewna siebie. Wszystkie nowe kroki prezentuje całej rodzinie. Do tego stała się bardziej obowiązkowa i zdyscyplinowana co też przełożyło się na lepsze wyniki w szkole – dzieli się swoimi spostrzeżeniami mama, tancerki 8-letniej Marysi.

- Syna zawsze ciągnęło do sportu. Szukaliśmy najlepszego miejsca do realizowania się. Syn trenował w wielu miejscach, próbował się w wielu dyscyplinach sportowych. Zdecydowaliśmy się na taniec sportowy i nie żałujemy. Poprawiła się jego sylwetka, nie garbi się, nabrał pewności siebie i co najważniejsze ma kondycję zdecydowanie lepszą niż niejeden przedstawiciel gier zespołowych – dodaje Pan Piotr, tata 10-letniego tancerza Jaśka.

Taniec to wyjątkowa dyscyplina sportu. Mniej kontuzjogenna niż inne, a wręcz dająca efekty medyczne: korekta chodu, zapobiega wadom kręgosłupa, wzmacnia mięśnie i rozwija mobilność stawów, a jednocześnie bardzo wymagająca. Przygoda z tańcem może zostać zwieńczona licznymi medalami, pucharami i tytułami mistrzowskimi. Dzieci poznają słodki smak zwycięstwa i gorycz porażki i uczą się jak radzić sobie z tymi emocjami. Liczne turnieje i zawody, w których biorą udział nasi tancerze, to nie tylko okazja do zaprezentowania się w pięknych strojach, ale także nauka współpracy w zespole.

Zajęcia nauki tańca dla dzieci odbywają się 2 razy w tygodniu (sobota i niedziela). Dzieci uczyć się będą walca angielskiego, tanga, walca wiedeńskiego, quickstepa, foxtrota, czyli tańców standardowych oraz rumby, cha-chy, samby, jiva i pasadoble znane jako tańce latynoamerykańskie.

Każdy z tych tańców może sprawić dziecku frajdę, a samo trenowanie w klubie to także nauka dobrych manier i dbania o estetyczny wygląd.

miejsce | Centrum Tańca „Promyk” ul. Browarna 80, Elbląg
zapisy| biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00
tel. +48  55 611 01 30/40
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.promyk.elblag.pl

CSE “Światowid”