EKS START zaprasza na mecz

eks

Po dwóch wygranych meczach przed drużyną Startu bardzo trudne zadanie. W 3. serii PGNiG Superligi Kobiet EKS START Elbląg podejmować będzie drużynę MKS Zagłębie Lubin, wicemistrza Polski i zdobywcę PGNiG Pucharu Polski.

W dotychczas rozegranych spotkaniach podopieczne Andrzeja Niewrzawy zainkasowały komplet punktów i zajmują 2. miejsce w tabeli.

Nasz sobotni przeciwnik, zaskakująco w pierwszym meczu w regulaminowym czasie zremisował 25:25 na wyjeździe z MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski i ostatecznie przegrał w rzutach karnych 5:3. Natomiast już w drugim meczu pokonał KPR Gminy Kobierzyce 24:19 i uplasował się na 3 miejscu w tabeli, tuż za EKS Start Elbląg.

To może być naprawdę interesujące spotkanie i nie lada gratka dla kibiców szczypiorniaka.

Serdecznie zapraszamy, mecz EKS START Elbląg - MKS Zagłębie Lubin
26.09.2020r.(sobota) godz.18:00 hala sportowo-widowiskowa MOSiR al. Grunwaldzka 135 w Elblągu.

Przypominamy, że na mecze naszej drużyny do końca roku można wchodzić na karnety z III i IV rundy sezonu 2019/2020 oraz dostępne są bilety, które można kupić tylko na stronie http://eksstart.abilet.pl/ Przypominamy również o zapoznaniu się z regulaminem klubowym oraz oświadczeniem uczestnika wydarzenia, które należy zostawić przy wejściu na halę (w załączeniu) Wejście na halę obowiązuje w maseczkach, zakrywających usta i nos oraz obowiązkowa dezynfekcja rąk wraz z pomiarem temperatury ciała przy wejściu. Na hali zajmujemy miejsca wyznaczone.

Bądźcie z nami!

Ze sportowym pozdrowieniem