Bo taniec daje radość!

taniec

taniec - taniec

Jeśli zdarzyło się Wam patrzeć z podziwem i zazdrością na tańczących ludzi... jeśli, a pewnie były takie sytuacje, że chcieliście z kimś zatańczyć, jednak brakowało Wam pewności i wiary w swoje umiejętności... To Centrum Tańca Promyk przychodzi z pomocą. Zapraszamy na kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych, który zaczyna się już w sobotę 19 września. I co najważniejsze! Dla wszystkich nowych uczestników kursu tańca towarzyskiego zajęcia we wrześniu są BEZPŁATNE!

Taniec to umiejętność przydatna w wielu codziennych sytuacjach, takich jak wyjście ze znajomymi, imprezy firmowe czy wesela, a przy okazji świetna zabawa!

Jak widzicie okazji do tańczenia jest wiele. A wielu z Was wciąż na parkiecie czuje się obco. Właśnie dla takich osób jest kurs tańca towarzyskiego, który może być odpowiedzią na pytanie: jak zatańczyć z dowolną osobą do każdej muzyki i przy tym czuć się pewnie?? Pamiętajcie na rozwijanie umiejętności tanecznych nigdy nie jest za późno.

Kurs tańca towarzyskiego w Centrum Tańca Promyk - to mieszanka tańców z całego świata. Z nami odbędziesz taneczną podróż do Hiszpanii, Argentyny, Brazylii, Wiednia, Anglii i na Kubę. Na kursach realizowany jest Światowy Program Taneczny, czyli wszystkie tańce, które mogą być przydatne w życiu codziennym. Nauką będą objęte tańce standardowe – walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep, a na wyższych poziomach foxtrot, oraz tańce latynoamerykańskie – samba, rumba, cha cha, jive i dodatkowo paso doble. Kurs poprowadzi Ewa Czyżyk.

Przypominamy: dla wszystkich nowych uczestników kuru tańca towarzyskiego zajęcia we wrześniu są BEZPŁATNE!
Przyjdź, zobacz jak wyglądają nasze zajęcia i zostań z nami na długo!
Do zobaczenia w Promyku!

miejsce | Centrum Tańca „Promyk” ul. Browarna 80, Elbląg
zapisy | biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00,
tel. +48  55 611 01 30/40,
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.promyk.elblag.pl/pl/

CSE “Światowid”