EL-Futbol CUP 2020

AMP EL-FUTBOL ELBLĄG

AMP EL-FUTBOL ELBLĄG - AMP EL-FUTBOL ELBLĄG

Już w najbliższą sobotę 29.02.2020 w hali MOS przy ul. Kościuszki 77A odbędzie się turniej piłki nożnej EL-Futbol CUP 2020 o Puchar Grupy Finansowej ECF w kategorii Skrzat organizowany przez elbląską akademię.

Turniej organizowany jest w myśl zasady o propagowaniu zdrowia i zaszczepienia sportowego ducha dla najmłodszych dzieci. W zawodach wezmą udział dzieci urodzone w roku 2013 i młodsi.
W hali MOS zobaczymy takie zespoły jak gospodarz EL-Futbol Elbląg, Concordia Elbląg, Błękitni Stare Pole, Żuri Olsztyn, Czereś Sport Olsztyn, Pisa Primavera Barczewo, Warmia Braniewo, Huragan Morąg oraz Jeziorak Iława. Parkiet podzielony będzie na dwa boiska dla grupy A oraz grupy B, organizatorzy zapewniają grad bramek, emocji oraz bardzo dużo gry dla najmłodszych adeptów.
Mecze będą rozgrywały się pod opieką sędziów WMZPN co będzie wielką atrakcją dla dzieci. Organizatorzy zapewnili oprawę muzyczną oraz profesjonalnego spikera.
Kolejną atrakcją jest bufet, na którym będzie można nabyć ciepłą herbatę lub kawę, ciasto oraz przekąski. Poza tym wielką atrakcją turnieju jest tzw. Mecz Gwiazd (z każdej drużyny wybrany będzie najbardziej obiecujący zawodnik), który będzie rozegrany pomiędzy grupami- Reprezentacja Elbląga vs Reszta Świata.
Wisienką na torcie będą nagrody, organizatorzy pozyskali sponsorów prywatnych, którzy mocno zaangażowali się w to wydarzenie i wsparli wydarzenie.
W tej kategorii nie szukamy zwycięzców, każdy otrzyma równe nagrody. Nie prowadzimy końcowej klasyfikacji, liczy się sport, dobra atmosfera, rywalizacja i szacunek.

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecze młodych talentów piłki nożnej oraz wsparcie w ich pierwszej przygodzie pozytywnym dopingiem.

Inauguracja turnieju o godzinie 8:50 póżniej regularnie gramy kolejne spotkania. Mecze trwają 1x10 min. Zakończenie turnieju przewidziane jest na 14:45.

AMP EL-FUTBOL ELBLĄG