Przed Halowymi Mistrzostwami Polski w LA

LA

LA - LA

W Toruniu w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych wystąpi czteroosobowa grupa lekkoatletów MKS Truso Elbląg.

W zawodach mistrzowskich w Toruniu (14-16.02.2020 r.) wystąpią: Kacper Lewalski (600 m), Maja Dalidowicz (1500 m), Inez Stefanowicz (2000 m), Dominik Rudawski (2000 m).

Życzymy sukcesów i trzymamy kciuki !!!
 
WYNIKI  -  Toruń,  09.02.2020 r.:
Bogusławska  Lexxsandra     2006 r.  200 m          28.71 sek.     RŻ  V kl. sportowa
Cielesz  Izabela                     2006 r.  200 m          30.40 sek.     RŻ
Dalidowicz  Maja                   2002 r.  800 m          2:21.46 sek.         III kl. sportowa
Hulanicka  Patrycja               2004 r.  60 m            8.66 sek.       RŻ
Hulanicka  Patrycja               2004 r.  200 m          28.39 sek.     RŻ  IV kl. sportowa
Jędrzejewski  Dawid             2006 r.  60 m            8.55 sek.
Kalinowska  Emilia                2003 r.  600 m          1:56.72 sek.
Korzeniewska  Julia              2004 r.  skok w dal   4.21 m           RŻ
Leśniewska  Małgorzata       2005 r.  600 m          1:45.74 sek.   RŻ  IV kl. sportowa
Lewalski  Kacper                  2003 r.  400 m           48.77 sek.     RŻ  II kl. sportowa
Łaskowski  Filip                    2005 r.  60 m             7.89 sek.       RŻ
Łaskowski  Filip                    2005 r.  200 m           25.56 sek.     RŻ  V kl. sportowa
Radzikowska  Patrycja         2003 r.  1000 m         3:36.86 sek.
Rewiński  Łukasz                 2003 r.  60 m             7.87 sek.
Rodziewicz  Michał              2005 r.  600 m           1:30.10 sek.  RŻ  III kl. sportowa
Rudawski  Dominik              2003 r.  1000 m         2:40.26 sek.
Stefanowicz  Inez                2003 r.  1000 m         3:08.20 sek.
Stromski  Grzegorz             2005 r.  60 m             8.04 sek.       RŻ
Stromski  Grzegorz             2005 r.  200 m           25.97 sek.     RŻ
Trochimczuk  Milena           2007 r.  60 m             8.59 sek.       RŻ
Trochimczuk  Milena           2007 r.  200 m           28.78 sek.     RŻ  V kl. sportowa
Wadecka  Maja                   2004 r.  200 m           30.37 sek.     RŻ
Żółkiewicz  Małgorzata       2004 r.  60 m             9.14 sek.       RŻ
 
Jacek Licznerski