Wydarzenie bokserskie w Elblągu

Wydarzenie bokserskie w Elblągu

Wydarzenie bokserskie w Elblągu - Wydarzenie bokserskie w Elblągu

W najbliższą sobotę 28 września 2019 roku Uczniowski Klub Sportowy Kontra zaprasza na pierwszą w tym roku imprezę bokserską w naszym mieście. Podczas turnieju oprócz zawodników elbląskiej Kontry zaprezentują się pięściarze z klubów województwa warmińsko - mazurskiego, pomorskiego oraz z Rosji.

Walki odbędą się w różnych kategoriach wiekowych, w tym sześć pojedynków z udziałem elbląskich pięściarzy. W ringu zobaczymy medalistów i uczestników Mistrzostw oraz Pucharów Polski. Na pewno najwięcej emocji dostarczą kibicom walki seniorów. Oprócz ringowych pojedynków organizatorzy zaplanowali także występ artystyczny, dlatego zaproszenie do udziału w sobotnim wydarzeniu sportowym skierowane jest do rodzin, które lubią łączyć sport i muzykę.

III Międzynarodowy Memoriał Bokserski o Puchar Wiesława Budzińskiego jest XI edycją tej imprezy i ma na celu upowszechnianie sportu wśród dzieci, młodzieży i mieszkańców Elbląga oraz upamiętnienie zmarłego w 2017 roku elbląskiego trenera boksu, patrona tego turnieju.

Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Wojewody Warmińsko -Mazurskiego Artura Chojeckiego, Starosty Elbląskiego Macieja Romanowskiego oraz Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego.

Turniej jest realizowany ze środków finansowych Gminy-Miasta Elbląg.
Start 28 września 2019r. ( sobota) o godz. 17.00 Hala sportowa MOS w Elblągu przy ul. Kościuszki 77a. Wstęp na imprezę jest wolny.

Krzysztof Stemplewski                                                                                                              

(UKS Kontra Elbląg)