Wakacyjna strefa gier i zabaw

mosir

mosir - mosir

Połowa wakacji za nami. Często kończą się pomysły, co zrobić z wolnym czasem, szczególnie jeśli myślimy o aktywnym jego spędzeniu. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji proponuje rozwiązanie i zaprasza do budynku lodowiska Helena, w którym umiejscowiona jest strefa gier i zabaw.

Minęło 5 tygodni wakacji. Bywa, że dzieci są już znudzone, a rodzicom i dziadkom często trudno jest wymyślić coś atrakcyjnego, co zaciekawi dzieci na trochę dłużej. W naszym mieście jest sporo interesujących zajęć i miejsc, które można odwiedzić. Jednym z nich jest strefa gier i zabaw, która znajduje się na tafli lodowiska przy ul. Karowej.

– Na lodowisku Helena przygotowaliśmy specjalną strefę, na której każdy znajdzie dla siebie coś interesującego – mówi Natalia Szrama, specjalista ds. marketingu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Elblągu. – Do dyspozycji są: stoły do cymbergaja, stoły do piłkarzyków, trampoliny, kręgle, mini boisko do piłki nożnej, stoły do tenisa stołowego oraz boisko do mini koszykówki. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 15.

Codziennie ze strefy gier i zabaw korzystają zarówno dzieci, jak i dorośli. Podobnie jak w poprzednich latach w czasie letniej przerwy od zajęć szkolnych MOSiR udostępnia halę lodowiska osobom, które wakacje spędzają w Elblągu.

– Korzystanie ze strefy gier i zabaw to doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu bez względu na pogodę za oknem – przekonuje Michał Libuda z Działu Organizacji Imprez MOSiR. – Chcemy w ten sposób odciągnąć dzieci i młodzież od ekranów i zaprosić do wspólnej zabawy.

Strefa gier i zabaw działa w ramach akcji Wakacje z MOSiR-em. Korzystanie z atrakcji jest bezpłatne. Zapraszamy do zapoznania się z całym wakacyjnym programem, który dostępny jest na stronie MOSiR-u.

Tekst i fot. MOSiR