Mistrzostwa Elbląga w Biegach na Orientacji

Mistrzostwa Elbląga w Biegach na Orientacji

Mistrzostwa Elbląga w Biegach na Orientacji - Mistrzostwa Elbląga w Biegach na Orientacji

Dziewiąte w sezonie zawody organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północ – Wschód w Elblągu odbędą się w sobotę, 8 czerwca, w elbląskiej Dąbrowie.
Kolejna edycja Biegów na Orientację, będąca Indywidualnymi Mistrzostwami Elbląga rozegrana zostanie w sobotę, 8 czerwca w elbląskiej Dąbrowie. Przed rozpoczęciem mistrzostw zostanie przeprowadzona ceremonia dekoracji zwycięzców Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację.

– Na zawody zapraszamy dziewczęta i chłopców ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, osoby dorosłe i całe rodziny – informuje Janusz Pająk z Działu Organizacji Imprez MOSiR.

Zgłoszenia do kolejnej rundy odbywać się będą drogą mailową do piątku, 7 czerwca pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu lub szkoły. W wyjątkowych przypadkach zapisy będą przyjmowane 15 minut przed startem imprezy w biurze zawodów w godzinach 9.30-9.45. Wskazane jest posiadanie przez każdego z zawodników zegarka i kompasu (busoli). Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu Sport-Ident. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Start i meta usytuowana będzie przy wiacie ,,Pazia’’, ul. Królewiecka przed Osiedlem Dąbrowa. Tam też w godzinach 9.30-9.45 będzie mieściło się biuro zawodów. Początek imprezy zaplanowano na godz. 10.00.

Dla uczestników biegów zostaną przygotowane vouchery na kanapki ufundowane przez właścicieli restauracji „SUBWAY” w Centrum Handlowym Ogrody przy ul. Płk. Dąbka 152.

Więcej informacji o zawodach, wyniki, terminarze, punktacja generalna oraz galerie zdjęć, można znaleźć na stronie internetowej MOSiR Elbląg, w zakładce Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację.
Tekst i fot. MOSiR