X sezon Grand Prix w Biegach na Orientację

bno

bno - bno

VI w sezonie zawody, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy Klubie 16 Pułku Wsparcia Dowodzenia  odbędą się 2 marca 2019 r. w Parku Miejskim „Bażantarnia”.

Kolejna, szósta runda Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację, rozegrana zostanie w sobotę (2 marca) na terenach leśnych Miejskiego Parku  Bażantarnia. Na zawody zapraszamy  dziewczęta i chłopców  ze szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, osoby dorosłe i rodziny.  - Dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych może to być próba generalna przed planowanymi w kwietniu  Finałami Wojewódzkimi Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady w Biegach na Orientację.  – informuje Janusz Pająk  z Działu Organizacji Imprez MOSiR.

Zgłoszenia, których należy dokonać do dnia 28 lutego 2019 r., odbywać się będą drogą mailową pod adresem: (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu lub szkoły. W wyjątkowych przypadkach zapisy będą przyjmowane 15 minut przed startem imprezy w biurze zawodów w godzinach 9:30-9:45. Wskazane jest posiadanie przez każdego z zawodników zegarka i kompasu (busoli). Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu Sport-Ident. Udział w zawodach jest bezpłatny.
Biuro zawodów mieścić się będzie przy wejściu do Restauracji „Myśliwska” w godzinach 9:30-9:45. Start zaplanowano na godz. 10:00.

Więcej informacji o zawodach, wyniki, terminarze, punktację generalną oraz galerie zdjęć, można znaleźć na stronie internetowej MOSiR Elbląg w zakładce Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację.

Tekst i fot. MOSiR

bno

bno - bno