Pakiet informacji od IKS ATAK

atak

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami nt. występów zawodników IKS ATAK na różnych arenach sportowych.

iks atak

iks atak - iks atak

IKS ATAK MŁODZICZKI
Same dobre wieści w ten weekend! Nasze młodziczki wróciły z Kętrzyna z pierwszego ligowego turnieju a my szybko informujemy, iż bardzo pewnie i z dużą przewagą wygrały dwa spotkania z UKS Olimp Bartoszyce 2 (25:11 i 25:22) oraz MKS Mosir Kętrzyn 2:0 ( 25:13 25:11) i awansowały do 3 ligi !

iks atak

iks atak - iks atak

Młodzik na turnieju w Kętrzynie
Chłopcy Młodzik wracają z turnieju w Kętrzynie wygrywając 2:0 z SMS Ostróda oraz PUKS Wiktoria Szczytno!

Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link

iks atak

iks atak - iks atak

Kadet
Najstarsi rywalizowali w lidze KADETÓW. Niestety na wyjeździe w Ostródzie przegrywamy w stosunku 1:3 z SMS Ostróda, wcześniejsze nasze mecze to zwycięstwo 3:1 z GreenVolley Ełk u siebie oraz wyjazdowa porażka z Absolwent Olsztyn 2:3. Nie poddajemy się :)

Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link

iks atak

iks atak - iks atak

Spartakiada 2018
W Elblągu 27 – 28.10.2018 odbyła się Integracyjna Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w której uczestniczyło 40  zawodników z 7 klubó w dyscyplinach: strzelectwo laserowe , boccia, pływanie. Zawodnicy naszego klubu zdobyli 10 medali (3 złote, 3 srebrne i 4 brązowe). Była to wspaniała forma integracji  wszystkich uczestników spartakiady. Zawody odbyły się na wysokim poziomie, co potwierdzili uczestniczący w nich zawodnicy. Impreza sportowa odbyła się dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

iks atak

iks atak - iks atak

Udział Tenisistów w Turnieju w Gdańsku
W weekend 27-28.10.2018 odbyło się III Grand Prix Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym w Gdańsku, zawodnicy IKS ATAK zajęli następujące miejsca:
Agnieszka Strąk 3 miejsce
Paweł Gołębiewski miejsce 5-8
Grzegorz Demczuk miejsce 5-8
Michał Bryl miejsce 9-16
Adam Wiśniewski miejsce 9-16
Trenerem sekcji jest Ryszard Grzelak. Gratulujemy.

Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link

iks atak

iks atak - iks atak

Sukces najmłodszych :)
Zawodnicy najmłodszej sekcji siatkówki IKS ATAK wzięli udział w pierwszym większym turnieju dwójek, który odbył się w Lęborku w dniu 27.10.2018r. Drużyna dziewcząt zajęła 7 miejsce na 24 zespoły, drużyna chłopców zajęła 5 miejsce na 24 zespoły. Trenerem sekcji jest Agnieszka Jodko. Najmłodsi siatkarze zbierali cenne doświadczenie z mocnymi rywalami- GRATULUJEMY i ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!