IKS ATAK wyniki sportowe weekendu

Atak i Anna Dymna

Atak i Anna Dymna - Atak i Anna Dymna

IKS ATAK, miniony weekend był pełen wrażeń.

Zobacz galerię obrazków z wiadomości - kliknij link

Mistrzostwa Polski w LA w Bydgoszczy (08-10.06.2018)
Rafał Rocki - pchnięcie kulą medal srebrny
Marcin Górski - bieg 400m medal brązowy
uczestniczyli również zawodnicy Kamil Grzanka oraz Andrzej Cieślakowski zdobywając miejsca poza podium.

IX OGÓLNOPOLSKIE LETNIE IGRZYSKA OLIMPIAD SPECJALNYCH KATOWICE 09-12.06.2018
Złoty medal na 50 m stylem elementarnym zdobył Michał Warno
Tenis stołowy gra pojedyncza Złoty medal Grzegorz Demczuk
Brązowy medal w debla wywalczyli Grzegorz Demczuk i Marek Frydryszek

Finał Wojewódzki Kinder + Sport za nami!
W sobotę na Hali Sportowo - Widowiskowej MOSiR w Elblągu po 8 najlepszych drużyn w kategoriach wiekowych 2007/2006/2005 w minisiatkówce dziewcząt i chłopców województwa warmińsko - mazurskiego rywalizowało o przepustki do Finałów Ogólnopolskich !
Chłopcy w kategorii „4” w składzie Szymon Patecki , Oskar Woźny , Kamil Dobosz , Kacper Sienkiewicz , Antoni Posadzy , Wiktor Pusz okazali się bezkonkurencyjni nie przegrywając nawet seta i zdobywając mistrzostwo potwierdzając swoją dominację na Warmii i Mazurach !
Dziewczęta w kategorii „4” w składzie Nikola Kaczmarzyk , Ada Dwojacka , Martyna Burzyńska , Klaudia Szymczyk , Maja Wityczyn podobnie jak ich koledzy rozegrały rewelacyjny turniej stając na najwyższym stopniu podium, mimo tego , że w turniejach eliminacyjnych nie udała im się ta sztuka, szczyt formy przyszedł w najbardziej odpowiednim momencie !
Te dwa zespoły reprezentować bedą IKS Atak Elblag w Finale Ogólnopolskim w Zabrzu (6-8 lipca 2018 roku. )
Chłopcy z rocznika 2006 (Jakub Dobosz, Dawid Mroczek, Paweł Zaton i Jakub Olak) grając w kategorii „3” byli bardzooo blisko aby rezerwować miejsca do Zabrza, ostatecznie zawiesili na swoich szyjach brązowe medale i dopiero w przyszłym roku bedą walczyć o finał centralny!
Młodzi z rocznika 2008 w kategorii „2” chłopców bracia Bożejewicze 7 miejsce na całe województwo warmińsko - mazurskie.
Kolejna drużyna IKS Atak to drugi zespół w kategorii „4” który ostatecznie zajął mocne 7 miejsce w naszym województwie w składzie - Marek Bielecki , Michał Kugler , Mateusz Radziul , Rafał Kacielowicz.

Sobota w Krakowie XV Dni Integracji Zwyciężać Mimo Wszystko. Jak co roku na Starym Rynku odbył się mecz w siatkówkę pomiędzy zawodnikami IKS ATAK i gwiazdami telewizji. Piękna pogoda i wygrany mecz ;-) Dzięki Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" mogliśmy uczestniczyć w meczu siatkówki na stojąco w Krakowie , a licznie zgromadzonej reprezentacji gwiazd za zaangażowanie i mecz pełen emocji.