W sobotę pobiegniemy na orientację

bno

bno - bno

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejną rundę tegorocznego Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Tym razem miłośnicy biegania z mapą w ręku przemierzali będą ścieżki Parku Modrzewie.

Najbliższe zawody w biegach na orientację to doskonała okazja, by na sportowo rozpocząć sobotę. A przy okazji można także przygotować kondycję do ostatnich wieczornych szaleństwami tanecznych, które już niebawem zakończą się wraz z przyjściem Adwentu. Sobotnie zawody będą jednocześnie ostatnią w tym roku rundą tegorocznego GP Elbląga. Zapowiada się zatem sportowa sobota pełna zdrowej rywalizacja i świetnej zabawy.

Tym razem miłośnicy biegów na orientację przemierzać będą ścieżki w Parku Modrzewie. Zawody skierowane są do wszystkich, zarówno młodzieży szkolnej, dorosłych jak i całych rodzin. Dla każdej z grup wiekowych przygotowana będzie trasa dostosowana do ich możliwości. Biuro zawodów mieścić się będzie w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej na ul. Mazurskiej 6. Start zaplanowano na godz. 10:00.

Zgłoszenia do zawodów zawierające: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu i szkoły, należy przesłać najpóźniej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość map na zawody drukowana jest w zależności o ilości zgłoszeń, dlatego organizatorzy apelują,  by chętni nie czekali do ostatniej chwili, a zgłaszali się wcześniej. Więcej informacji o zawodach można znaleźć na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w zakładce GP Elbląga w Biegach na Orientację.

Tekst i fot. MOSiR