Garmin Iron Triathlon kolejny raz najlepszy w Polsce!

git

git - git

W minioną sobotę w Warszawie odbyła się Gala Polskiego Triathlonu, na której co roku dokonywane jest podsumowanie sezonu triathlonowego w naszym kraju. Podczas tegorocznej Gali kolejny raz nagrodzono najlepsze polskie imprezy oraz najlepszych zawodników rywalizujących w ramach Pucharu Polski. Po raz czwarty nagrodzony został również Garmin Iron Triathlon, ponownie otrzymując miano Cyklu Roku. Zawody w Płocku, który w minionym sezonie pojawił się na mapie cyklu, zdobyły miano Debiutu Roku 2017!

Prestiżowa Gala Polskiego Triathlonu, organizowana cyklicznie przez największy branżowy portal – Akademia Triathlonu, kolejny raz przyciągnęła liczne grono zawodników, organizatorów zawodów oraz przedstawicieli polskiego triathlonu. W uroczystości wzięli udział między innymi: Agnieszka Jerzyk, reprezentantka Polski w triathlonie na Igrzyskach olimpijskich w Londynie i Rio, Marcin Konieczny Mistrz Świata Ironman Hawaii w kategorii wiekowej 45-49 lat, Łukasz Kalaszczyński, mistrz Polski 2017 na dystansie średnim czy Marcin Ławicki zwycięzca klasyfikacji generalnej tegorocznej edycji cyklu Garmin Iron Triathlon.

Co roku głosowanie w plebiscycie przeprowadzanym przez portal Akademia Triathlonu wyłania najlepsze polskie imprezy. W tym roku startujący ponownie docenili cykl Garmin Iron Triathlon, który został Cyklem Roku 2017. Podobnie jak w minionym roku Elbląg, kolejna nowa lokalizacja cyklu, w której tym razem odbył się finał, czyli Płock – okazał się najlepszym debiutem! Statuetki dla Garmin Iron Triathlon odebrał Marcin Florek, organizator cyklu z firmy Labosport Polska.

„Jesteśmy przede wszystkim ogromnie szczęśliwi z tego wyróżnienia i z zaufania jakim co roku obdarzają nas zawodnicy startujący w cyklu Garmin Iron Triathlon. Ich zaangażowanie i głosy sprawiły, że kolejny raz możemy się cieszyć z dwóch najbardziej prestiżowych wyróżnień jakimi są niewątpliwie Cykl i Debiut Roku! Chcielibyśmy przy okazji tego ważnego dla nas wydarzenia podziękować wszystkim zawodnikom, którzy tworzą ten cykl wspólnie z nami, dzięki nim na każdych zawodach czujemy się jak w rodzinnym gronie. Dziękujemy również wolontariuszom oraz tym, którzy współtworzą nasze zawody, bez nich nasze imprezy nie byłyby takie same. Jesteśmy bardzo dumni z docenianie naszej pracy i kolejnych sukcesów jakimi są nagrody przyznawane w plebiscycie Akademii Triathlonu” – powiedział Marcin Florek, z Labosport Polska.

Mimo, iż Garmin Iron Triathlon ma już swoją pozycję na triathlonowej mapie Polski, cykl stale się rozwija. W przyszłym roku, najstarszy i najpopularniejszy cykl Garmin Iron Triathlon, odbędzie się już po raz siódmy! Rok 2018 przyniesie wiele niespodzianek, z których najważniejsze to przede wszystkim nowe lokalizacje i większa ilość imprez, których będzie, aż siedem, a także historyczny początek dystansu 1/2 IM w ramach cyklu GIT! Zapisy na wszystkie imprezy z serii Garmin Iron Triathlon ruszyły 20 listopada i prowadzone są za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na oficjalnej stronie internetowej cyklu www.irontriathlon.pl.

Więcej informacji na temat cyklu Garmin Iron Triathlon znajduje się na stronie internetowej www.irontriathlon.pl oraz na facebookowym profilu zawodów www.facebook.com/irontriathlon.

git

git - git