Bilety na Turniej eliminacyjny UEFA Futsal Euro 2018

plakat

plakat - plakat

Zobaczyć w akcji reprezentację Polski, Mistrzów Europy z Hiszpanii, bardzo solidnych Serbów czy nieprzewidywalnych reprezentantów Mołdawii. Już 8 kwietnia rozpoczyna się Turniej Eliminacyjny UEFA Futsal Euro 2018. Miastem gospodarzem jest Elbląg.

W kwietniu czekają nas wielkie emocje związane z piłką nożną. Do Elbląga przyjadą czołowe drużyny grające w futsal, czyli halową odmianę piłki nożnej. W Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej odbędzie się jeden z siedmiu turniejów „Main Round”, czyli eliminacji do Mistrzostw Europy w Słowenii 2018 r.. Polska została gospodarzem jednego z turniejów, zaś Elbląg wygrał rywalizację miast na zorganizowanie imprezy.
 
Światowa czołówka w polskiej grupie
W turniejach Main Round łącznie weźmie udział 28 drużyn (7 grup po 4 drużyny). Do Elbląga przyjdzie jedna z najlepszych reprezentacji tej odmiany futbolu - Hiszpania (obecnie druga drużyna światowego rankingu), także siedemnasta obecnie drużyna rankingu Serbia oraz Mołdawia, która do imprezy dostała się po wygraniu preeliminacji. Na Euro bezpośrednio zakwalifikują się zwycięzcy grup. Drużyny z drugich miejsc oraz najlepsza z trzeciego zagra dodatkowo baraże.  
 
Były trener Olimpii selekcjonerem reprezentacji
Polska nie jest faworytem do wygrania Main Round, ale od kiedy drużynę przejął nowy-stary trener Andrzej Bianga reprezentacja gra coraz lepiej. Drużyna prowadzona przez byłego zawodnika i trenera Olimpii Elbląg (grał w II lidze, jako trener awansował z Olimpią do III ligi, roku 2016 został wybrany do jedenastki 70-lecia) dobrymi występami w eliminacjach do mistrzostw świata uchroniła się przed preeliminacjami do ME w Słowenii.
 
Ruszyła sprzedaż biletów
O ile sprzedaż grupowa na Turniej eliminacyjny UEFA Futsal Euro 2018 trwa już od dłuższego czasu, to dziś ruszyła już sprzedaż indywidualna. Wejściówki można nabywać  w internecie http://www.bilet.pax.pl/kat/0/1/?biletpax=rb7a6d8pgrcurbluq8816id1j4
 
Wszystkich sympatyków piłki nożnej zachęcamy do kupowania biletow!

CENY BILETÓW

Mecze o godz. 15:00
ulgowy * - 1 zł
normalny - 10 zł
VIP - 100 zł

Mecze o godz. 20:00
ulgowy * - 15 zł
normalny – 25 zł
VIP - 200 zł

* roczniki 1999 i młodsze, 1952 i starsze